new INFO+FOTO+VIDEO a prázdniny ? ? ?

05.06.2012 00:43

V neděli 3.6 2012 kluci odehráli poslední zápas v sezóně 2011/12, proti dalšímu kvalitnímu soupeři, FC Kuřim "A", což byl velmi silný soupeř v podobě ročníku 2001 a směle můžeme konstatovat, že jsme tento poslední mistrák odehráli ve výborným tempu a se ctí,díky pánové, byli to opět nervy do poslední mínuty.

Poté následoval hromadný přesun na "DOKONČENOU" do již tradičního multikulturního centra v Březině a co tam se dělo, se můžete podívat ve fotogalerii, jen pro upřesnění, tentokrát fotbalový souboj mezi rodičema vs. děti dopadl nerozhodně, sláva.Nesmíme opět opomenout poděkovat hlavnímu mozku této akci Irče Klůgerové s výborným pomocníkem Karlem, dále Schulzům za výborně nachystaný oběd, Pszczolkům za super dezert v podobě Halloween hlavy, no prostě všem kdo dorazil dobře naladěn a i trochu pomohl, DÍKY ! ! !

Info, jak bude probíhat nová sezona, se ještě s jistotou neví, ale jakmile se dozvíme vše potřebné najdete zde na našem webu.

Jinak plánuje se i změna na našich stránkách v podobě podrobné tabulky celkové produktivity jednotlivých hráčů, ankety, ... kdy se to zřejmě právě na takových to dokončených bude vyhlašovat a tím se spestří jak samotná akce, tak se i namotivují na všechny zápasy v celé sezoně, včetně turnajů.

Dále by bylo dobrý, aby se více rodičů zapojovalo do diskuzí a občas napsalo i nějaký vzkaz do naší knihy, co by chtěli nebo kam by chtěli anebo co by naopak nechtěli, třeba pochvalte, nadejte, pošlete zdravici, vše co klávesnice ráčí, nenechávejte si to pro sebe a buďte sdílní,ať tam nepíší stále jenom ti stejní, já a tajemná neznámá I.K

Takže pěkné prázdniny a občas hoďte očko i na tento web, novinek bude habaděj.