VZKAZY

Jarní prázdniny

Trener D. | 09.02.2013

Všechny Vás zdravím,

v následujícím týdnu, jak jistě všichni víte, jsou jarní prázdniny a většina z Vás se již někam chystá . Proto v tomto týdnu trénovat nebudeme.

Užívejte prázdnin a případně dobrou lyžovačku.

David V.

přímá cesta

P.D | 08.02.2013

Čau Davide, zítra jedeme přímo do Bystřice a samozřejmě s sebou bereme i mundury, který máme z posledního mače.

Re: přímá cesta

Trener D. | 08.02.2013

Budu s tím počítat.

Čau D.

omluvenka

Petr C. | 05.02.2013

Ahoj Davide,
Peťa má ve čtvrtek kontrolu na alergologii takže nestihne trening. Prosím o omluvení.
Petr C.

Re: omluvenka

Trener D. | 05.02.2013

Fajn díky za info. D.

Omluvenka

Silva | 03.02.2013

Ahoj trenére, Dan Ti zapomněl oznámit, že v neděli odjíždí se školou na lyžařský kurz. Vrací se až v pátek, tak ho prosím tento týden z tréninků omluv. Dík Silva

Re: Omluvenka

Trener D. | 03.02.2013

O.K. V sobotu bude moct nebo ještě ne, abych věděl pro nominování? D.

Re: Re: Omluvenka

Silva | 03.02.2013

V sobotu je k dispozici. S.

"SEKYRKA"

P.D | 25.01.2013

Ahoj všichni, "válečná sekera" byla dnes z mé strany po schůzce s trenérem, snad jednou pro vždy zahrabána.Zítra a pokud to bude zatím možný, pomůže Jakub týmu.

Re: "SEKYRKA"

H.J. | 25.01.2013

Skvělá zpráva:)

omluvenka

Hana O. | 14.01.2013

Omlouváme Honze z dnešního tréninku, ráno měl střevní potíže.
Díky, Odehnalovi

Omluvenka

MK | 13.01.2013

Ahoj Davide,omluv prosím Jondu s pondělního tréninku,měl přes víkend střevní virózu,do školy jde,ale na trénink to ještě není. Ve čtvrtek už asi půjde. Díky M

Omluvenka

Marek Sch. | 13.01.2013

Ahoj Davide,
z důvodu překrývání se pondělních tréninků s Matějovým tréninkem florbalu ho prosím tě z pondělních tréninků omluv.

Omluvenka

Renata | 10.01.2013

Ahoj Davide,
z důvodů dlouhodobé rekonvalescence omlouvám Štěpána z tréninků.
Díky Renata

Re: Omluvenka

Trener D. | 10.01.2013

Je mě to jasné, je fajn, že už je Štěpán doma a přeji rychlé uzdravení. David

Omluvenka

Silva | 10.01.2013

Ahoj Davide, opět omluvenka našeho fotbalisty. Měl by mít ještě 2 týdny klidový režim. Tak tento a příští týden se tréninků nezúčastní. Silva

Re: Omluvenka

Trener D, | 10.01.2013

Nevadí, díky za info a pozdravuj ho ode mne. D.

NO A,

PŘÍTEL | 08.01.2013

NO TO JE POČTENÍČKO,TADY TO JE SAMÝ CHARAKTER A KLUBOVÝ PATRIOT,ALE JAK SE TAK DÍVÁM NA FOTOGRAFIE Z VAŠEHO POSLEDNÍHO TURNAJE,TAK TO PŘECE NENÍ VÁŠ BRANKÁŘ, PÁČ JSEM SE ZAVÍTAL DO VAŠEHO PORTFOLIA TÝMŮ S HRÁČI,MÁTE TAM CELKEM TŘI GOLMANY,ALE ASI NEBYLI TAK KVALITNÍ,TAK JSTE ASI TAKY CHTĚLI POMOCT DOBŘE REPREZENTOVAT VÁŠ KLUB A UMÍSTIT SE CO TO DÁ, JE TO BĚŽNÁ PRAXE A SLABŠÍ HRÁČI ASI DOMA ZŮSTALI TAK PROČ TY CHARAKTERNÍ ŘEČIČKY KOLEM TOHO.DĚLÁTE KOLEM VŠEHO ZBYTEČNOU VĚDU A TA NENÍ.

Re: NO A,

Petr C. | 08.01.2013

vážený příteli, golman co byl na turnaji v Rousínově byl skutečně půjčený a to proto že stabilní gólman se doléčuje pro zlomenině ruky. To že s námi přijede ,,půjčený" gólman jsme předem ohlásili pořadateli turneje a ten neměl žádné námitky. No a pokud jde o ,,legálnost" tohoto kroku tak Tě musím upozornit že střídavý start je v této kategorii povelený a běžně ho různá mužstva používají i v mistrovské soutěži, nejen v přípravné fázi.Pokud by bylo třeba podrobnější vysvětlení tak se příště podepiš, rád to s tebou proberu.
Petr Coufal

Re: Re: NO A,

PŘÍTEL | 08.01.2013

MILÝ PŘÍTELI,NEVÍM JAKOU FUNKCI U FOTBALU ZASTÁVÁŠ,ALE TUTO SKUTEČNOST JÁ SAMOZŘEJMĚ CHÁPU A I MY JI BĚŽNĚ VYUŽÍVÁME,PSAL JSEM JEN,ŽE TO JE NORMÁLNÍ FAKT,JEN JSEM POUKAZOVAL NA TO,ŽE S TÍM MÁ PÁR JEDINCŮ V TÉTO NESMYSLNÉ DISKUSI PROBLÉM A STĚJNĚ TO TAKY DĚLÁTE,JAKO VŠICHNI,K TOMU SE HODÍ PŘÍSLOVÍ KÁŽE VODU PIJE VÍNO,TAKŽE PŘÍŠTĚ LEPŠÍ ČTENÍ MEZI ŘÁDKY
P.S NEVÍM NA CO VÁM BUDE JMÉNO,TŘEBA SE POTKÁME.
JIŘÍ TOMANEC,PODOLÍ

Co rodič to názor. Dobrý nebo špatný???

Petr C. | 07.01.2013

Dobrý den Všem,

původně jsme se k této diskusi nechtěl připojovat, protože jak bylo v jednom z předchozích příspěvků, tyto stránky jsou předevší určeny pro informace o našich malých fotbalistech a ne k osobní výměně názoru, nicméně po přečtení přispěvku od Milana Sobotky mě to nedalo. To co tam Milan napsal bychom si všichni měli povinně přečíst, protože přesně o tom to je !! Důležité přece je jesli naše děti umí pozdravit, poděkovat, být fér k sobě i k ostatním, to jsou základní hodnoty které by je měl sport jako takový naučit a které bychom jim my všichni ( rodiče doma a trenéři při sportu, učitelé ve škole) měli neustéle vtloukat do hlavy. Protože to co naše děti vychovává je PŘÍKLAD ! To jak se my chováme ke svému okolí a k nim, tak stejně se ony budou chovat k nám a ke svému okolí. Protože my jim svým přikladem nastavujeme mantinely chování.
Pro mě je David trenér na svém místě který má mou plnou podporu.
Petr Coufal

Přání - omluvenka

Milan S | 07.01.2013

Všem přejeme Šťastný a hlavně klidný rok 2013 a trenérům pevné nervy nejen s klukama.
Davide, Danda ještě dnes na trénink nepřijde – stále kašle.

Co rodič to názor. Dobrý nebo špatný???
K předchozí diskusi jsem na stránkách fotbalové asociace našel tyto názory (je zde i odkaz na video
„Respekt – průvodce pro rodiče a trenéry dětí“).

Chce to tedy hlavně hravou formu tréninku a nezatěžovat děti požadavky na umístění? „Prvotním cílem by mělo být, aby děti fotbal bavil, ať jsou první, nebo osmí. Je to tak?
"Přesně tak. Jen když získají zájem, tak u fotbalu zůstanou a budou se zdokonalovat. Když je to přestane bavit a budou chodit jen kvůli tomu, že je na fotbal vodí rodiče, stejně za chvíli skončí. Někteří půjdou hrát třeba florbal, kde na ně trenér křičet nebude, protože tam třeba ani žádný není. Fotbal je pořád zájmová činnost, jakmile se pro děti stane povinností, tak je to konečná."
Jakým způsobem spolupracovat s trenéry, rodiči, rozhodčími a funkcionáři. Tyhle skupiny se nesmí stavět do role protivníků, kteří si navzájem překáží, jak to dnes někdy je. Trenéři by neměli chtít po rodičích, aby jen odevzdali děti a raději šli pryč. Jsou to přece partneři ve výchově a spíše si musí ujasnit kompetence. Platí to však i naopak. Stejně jako je hloupé a krátkozraké říkat o učitelce ve škole, že je..., stejně tak se nesmí mluvit s dětmi o trenérech, nebo rozhodčích, když se dětem nedaří. Tak se nevytváří úcta k autoritě a pravidlům chování. Rodiče nesmí představovat rozhodčího jako nepřítele a trenéry jen jako někoho, komu odevzadjí děti, nebo kdo je dokonce kazí. Jestli chceme dobře vychovávat a navíc být konkurenceschopní z našeho rybníčku ve fotbalovém moři, musíme spolupracovat. Někdy to vypadá spíše jako boj všech proti všem za „to svoje“, podobně jako se tady po revoluci nastavila demokracie. Zastánci volné ruky trhu možná řeknou, že to je normální, ale normální přece není podvádět, krást a starat se jen o sebe. Na to samozřejmě navazují i otevřené projevy agresivity, a to jak působí na děti, když se rodiče na fotbale pohádají nebo dokonce porvou, snad ani není třeba rozebírat."

Na závěr, s trénováním kluků jsme spokojeni a máš naši plnou důvěru. Sobotkovi

To si děláte srandu .... :((

Zdenda70 | 06.01.2013

Vážení! To, co se tady "rozbíhá" za debatu, to jsem vážně už dlouho neviděl. Já nemám právo nějakým způsobem hodnotit už proběhlé turnaje, neboť jsem se jich nezúčastnil. Ať už to bylo z důvodů pracovních nebo zdravotních. Navíc mám teď víkend co víkend naše hokejové zápasy, takže mám dost starostí i s tím. Na tyto stránky chodím víceméně denně, abych neztratil kontakt s děním v našem mužstvu. Některé příspěvky v minulosti mě docela zarazily, ale jak říkám, nemám právo komentovat události, jichž jsem se nezúčastnil. Mám ale pár kámošů z hokejového dění v Brně (kteří "dělají" mládežnický fotbal), s nimiž se občas potkám, takže jakés takés info z proběhlých turnajů mám. Až doteď jsem si myslel, že tišnovské "02" táhnou za jeden provaz. A ejhle, ono to už asi neplatí. V mistrovské sezoně se hrálo dobře, mužstvo bylo na špici, a vše bylo fajn. A najednou, v době halových turnajů, když už tolik nevyčníváme, se najednou některým lidem nelíbí výsledky a hra? Kdo z Vás hrál někdy fotbal, tak ví, že sezona "na trávě" a sezona halová, to se vůbec nedá srovnávat. Kluk, který je venku dobrý, může být v hale poloviční a naopak. A taky mě hodně mrzí, že se kritika výkonu stáčí na řečičky o prezentaci tišnovského fotbalu (stačí vzpomenout, že na jednom turnaji vyčnívala "netišnovská" polovina mužstva, zatímco "naši" nebyli zrovna dvakrát vidět ...). Na závěr pár proseb. Davide, nenech se, prosím, rozhodit názory některých rodičů a jeď dál podle svého nejlepšího svědomí. Myslím, že to děláš dobře a na klucích je to vidět. Pro "kritiky" : vážení, přihlaste se na tréninkové semináře, udělejte si "céčko", obětujte svůj volný čas a pomozte dál rozvíjet fotbalové dovednosti našich kluků. Není nic horšího, než kritika, která se valí z hlediště. Další prosba: rád bych, aby to tady fungovalo jako dřív. To znamená, že lidé sem svoje příspěvky psali pod jedním nickem a každý hned věděl, kdo je pisatel. Na některých příspěvcích je vidět, že jsou zřejmě psány jen ve snaze vytvořit tu nějaký problém. Ty příspěvky mají stejnou stylizaci a stejné chyby, takže předpokládám, že jsou dílem jednoho pisatele. A poslední: vy, kdož se oháníte prezentací tišnovského fotbalu, tak si uvědomte, že tyto stránky čtou i lidé mimo naše mužstvo. To, že se na turnaji neudělalo první místo, určitě pochopí (zvláště ti, kteří měli někdy s fotbalem co do činění). Ale určitě si také vytvoří svůj obrázek o lidech zúčastňujících se diskuse na těchto stránkách. A obávám se, že prozatím ten obrázek nebude v nejzářivějších barvách. Zdeněk Smolík

Re: To si děláte srandu .... :((

P.D | 06.01.2013

Zdendo,bohužel si děláš mylný iluze, tohle je dlouho dobá záležitost a v žádném případě né kvůli jednomu nepodařenýmu turnaji, jen se to až teď vyhrotilo.

Re: Re: To si děláte srandu .... :((

Zdenda70 | 07.01.2013

Mylné iluze to nejsou, to buď klidný. Mám oči a uši ... Akorát nechápu, proč to všechno .....

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek