VZKAZY

Re: Re: Re: To si děláte srandu .... :((

P.D | 07.01.2013

Jen jsem napsal svůj názor, je na tom něco špatnýho?????? Mluvím za sebe, jak to vidím a jak už jsem napsal narozumím hodnocení trenéra, když si vzpomínám např.porazíme Zbraslav 6:0 tak kluci hráli strašně, prý neplnili pokyny trenéra, na turnaji v Rousínově plichtí z katastrofou a hráli výborně, tak kde je měřítko.Něco se ve mě zlomilo už na podzim a nebaví mě to už poslouchat a jak píše můj otec, kdy s ním výjměčně souhlasím, i kluci to vnímají a potřeba jim dát najevo realitu.

Re: To si děláte srandu .... :((

I.K. | 07.01.2013

Ahoj Zdeňku, který turnaj máš na mysli: "kde vyčnívala netišnovská polovina mužstva"? Když jsme byli hrát za AFK Tišnov, tak tam byli vždycky jen tišnováci 2002, to je přece vidět i z fotek.
Děkuji I.

Mimořádné hodnocení

Trener D. | 06.01.2013

Vážení rodiče,

nikdy jsem tyto hodnocení nedělal a i nadále dělat nechci, kluky si hodnotím osobně ihned po zápasech a turnajích. Co se týká tohoto turnaje, já jsem jako trenér velice spokojený s výkonem celého mužstva a nejenom Kuby s Markem, kteří podali opravdu dobrý výkon, ale toto by pokud vím, měli být stránky celého týmu 2002, takže neustále se opakující vyzdvihování některých hráčů mi příjde velice nefer, když ostatní hráli také skvěle. Každý hráč je na nějaké úrovni, někdo je dál, někdo na sobě ještě musí "máknout", ale to přece platí v každém sportu.
V každém případě mě příjdou dost k smíchu keci , nemám pro to jiný výraz, že umíme dávat více gólů, že jsme beze střel atd.
Kdo má v hlavě alespoň trochu rozumu a podívá se na výsledky ostatních, tak vidí to co já.....všechny 4 týmy, které skončili před námi, s námi uhráli "pouze remízu tzn. že jsou také mizerní střelci ???? Né pouze to byli velice srovnatelní soupeři a to je dobře. Kdo z Vás si zvykl, že se pořád bude vést o 10 gólů, tak rychle z hrušky dolů. Tyto zápasy nám tolik nedají jako ty kde se hraje 1:1 . Kdo s tím nesouhlasí, má smůlu.
Více k tomuto turnaji nemám. Klukům děkuji za to, že ze sebe dali vše, co zrovna bylo v jejich silách, a doufám, že to takto vidí alespoň rozumní rodiče. Pro ostatní mám jedinou radu, přestaňte na těchto stránkách dělat "anonimní dusno" !!!

Mějte se pěkně a fotbalu zdar.
David Vlach

Re: Mimořádné hodnocení

P.D | 06.01.2013

No popravdě to vidím uplně jinak, než je tvoje hodnocení a jak jsi vyzval pro „neanonymní dusno“, rád bych přispěl taky s troškou do mlýna, pro officiální dusno.
Myslím si, že to bylo takticky špatně odkoučovaný turnaj, kluci si určitě jedou zahrát, ale samozřejmě z toho i něco chtějí mít, jako třeba placka za pár korun, ale je za ní vidět po pár letech právě ten výkon, urputnost a radost z fotbalu, to jediný jim v hlavách zůstane.
Většina týmu co tam jede, chce udělat co nej výsledek, nejsem zastánce toho, aby se chválilo za hrůzný výkon po jakési remíze, to se na mě nezlob, proto tam nikdo takovou dálku nejede a trávit tam celej den, to je alibismus, kterým si něco neustále nalháváš, je potřeba si uvědomit, že klukům už je 10 let, přístí rok to budou už mladší žáci a víc jak polovina z nich neumí hodit aut, přihrát, převzít balón, pálí na bránu z půlky, přes hráče a nebo spíš do protihráče a o vzájemným zavazením na hřišti ani nemluvím, tohle potřeba vymítit a né je za to plácat po ramenou.Sám se pohybuješ i v kvalitním Brněnským fotbalu, tak to snad vidíš, né?Nechci srovnávat s top týmy, ale když jsem včera viděl co tam je kvalitově za mančafty, tak jsme ten turnaj měli jasně vyhrát.Proto jsem schválně na hlavní stránku dal video z jednoho mála remízových zápasu, abys viděl, jak to vypadá v reálu a hlavně z pohledu, který nikdy nevidíš.
A že „neumíme dávat více gólů“, dle reakce „FANDY“, nevím co ti na tom přijde k smíchu, ze sedmi zápasu sedm gólů, to je v pořádku?!Hrát s holkama a 04 z Medlánek jen 3:0 z absolutně bezzubýma Bílovicemi, kdy nám šlo o tu placku remíza a žádnej výkon, to je myslím k zamyšlení.Ale pokud, jak píšeš ti to takto vyhovuje a některým rodičům, co se rádi zbaví synka na celý den taky, v pořádku.

Re: Re: Mimořádné hodnocení

P.D. | 06.01.2013

... a ještě pro upřesnění, nejde mě v žádném případě o za každou cenu vyhrávat zápasy, je to prezentace Tišnovského fotbalu a předvedé hře, z které budou mít hráči dobrej pocit a i lidi nezávislí kolem nás a né poslouchat, že furt faulujeme, že se tam furt někdo válí už od rána a simuluje, . . . to není moc příjemný,ale bohužel pravdivý.

Re: Re: Mimořádné hodnocení

Trener D. | 06.01.2013

No, jak vidět, co člověk to názor, myslím si Pavle, že Ti trénování během posledních dvou měsíců opravdu moc dalo. Stal se z tebe opravdový, oblíbený profesionál. Alespoň, jak jste se cachali při hodnocení Vašich turnajů .
Vidím, že máš chuť trénovat, protože Tobě by to šlo určitě líp. Slabší hráče necháme doma, nebo je můžeme rovnou vyhodit. Nové si pozbíráme po Brně a budeme velcí borci. Konec konců Ti, co neví, o co jde, takhle se hrálo v předchozích týdnech. Jen někteří si myslí, že se ke mě nic nedostane. Omyl !!!

Takže mám už trénování plné zuby. Vypiplu z Vašich dětí od mladší přípravky to, co teď umí některým domluvím soukromého trenéra mého syna a pořád je to málo - vděk - poslouchám přechytralé řeči od těchto lidí, kteří jediné, co pro fotbalovost svých dětí dělají je, že je slavnostně dovezou na trénink.
Možná by Ti Pavle prospělo, nebrat si moje"hotové" kluky, ale vezmi si pětileté děti a něco je nauč!! Pak si porovnáme dobré a špatné koučování.

Budu muset popřemýšlet, jestli mám vlastně chuť ještě trénovat , pokud mi autorituu kluků neustále podrývají rodiče jako jsi ty.

Jsem docela zvědavý i na jiné názory ostatních rodičů, protože pokud se stotožňujete s názory Pavla, nevím proč bych Vašim dětem věnoval více svůj čas.

David Vlach

Re: Re: Re: Mimořádné hodnocení

P.D | 06.01.2013

Jen malá reakce, nechci z toho tady dělat kovbojku.Byl jsem !!! RADIKÁLNĚ !!! proti, abych já kluky vedl na dvou turnajích, když ty jsi nechtěl a ani jsem to neměl offiko vést, ale bohužel okolnosti a má ochota tomu tak nechtěla a sám moc dobře víš, že to nejsou moje ambice.A nechápu co do toho pleteš náš vedlejší projekt MVFK, protože jinak se v týmu AFK 2002 neukázal nikdo jiný než z Tišnova 02 a větu " takhle se hrálo v předchozích týdnech" nemůžeš myslet vážně, to sem vůbec nepatří.
A je zcela normální a přirozený v každým týmu naslouchat názory rodičů a né je jenom okřikovat.
A na závěr poslední věc, nechci, aby jsi kvuli nějakým Dvořákům dělal ukvapené závěry, Kuba se dalších blížících se plánovaných turnajů nezůčastní, tak ti odpadá jedna starost.

Re: Mimořádné hodnocení

J.D. děda | 06.01.2013

Přátelé AFK 2002,
nejsem sice rodič, nýbrž děda. Strávil jsem s klukama 2002 hodně času na trenincích i zápasech a považuji se trochu jako inventář týmu.Z tohoto titulu si dovoluji do tohoto dialogu vstoupit. Otevřené názory patří k fotbalu a věřím že se pozitivně promítnou do další činnosti týmu.
Souhlasím s trenérem že na stránky nepatří anonymní příspěvky. Rovněž souhlasím s tím, že na stránky nepatří kladné či záporné hodnocení konkrétních hráčů.Souhlasím také s názorem trenéra že v této době jsou kluci "každý na nějaké úrovni"a že všichni "mákli dle svých sil". A to je jádro pudla, právě podle té "úrovně" měli být kluci kostrou týmu a být nasazováni do hry. Nesouhlasím s názorem "že jsme s nikým neprohráli a že všechny týmy nad námi nás neporazily". To je hodnocení bez ambicí, je alibistické a demotivující. Je to demotivující pro kluky, kteří na sobě makají nad rámec klubových treninků a berou fotbal vážně, a je to konec konců demotivující i pro ty kteří chodí do AFK "na fotbal", vždyť hodnocení trenéra je dobré, jsou chváleni, do hry jsou nasazováni pravidelně, vše je perfektní, tak není důvod na sobě makat,(takto hodnoti lze mladší přípravku). Je si třeba uvědomit že mnozí kluci za půl roku budou přestupovat do mladších žáků a tam bude realita daleko tvrdší. Z toho důvodu by měly být na kluky kladeny větší nároky a kritičtější hodnocení .

to fanda:

??? | 05.01.2013

vždyť ste ani jednou neprohráli tak co ten smutek a pláč sou na tom mužstva mnohem hůř alespoň si kucí zahráli.

Turnaj Rousínov

Fanda | 05.01.2013

Čau borci!!Už jste zapomněli dávat goly? Dyť to umíte i líp!!!A všechna čest obraně – Kubo a Marku!!! Zrajete jak víno!!!

Re: Turnaj Rousínov

Trener D. | 06.01.2013

Milý rádoby fando, nikdy neodpovídám anonimům,kteří neví jak se jmenují. Skoro mi to zavání, že jsi jeden z rodičů, který nemá dost odvahy se podepsat a říkat pravdu do očí. Takže až budeš chtít někoho kritizovat nebo naopak chválit, tak se podepiš. Vlach David

sraz

P.D. | 04.01.2013

Čau,Jakub zítra ráno na sraz nedorazí,pojedeme rovnou do Rousínova.

Dresy

Trener D. | 03.01.2013

Mám dotazm kdo má u sebe bílé dresy? Je třeba je v sobotu vzít s sebou. D.

Re: Dresy

MK | 04.01.2013

bílé dresy má Jonáš,berem s sebou. Pojedu až na místo-stačí přijet v 8,00?

Re: Re: Dresy

Trener D. | 04.01.2013

V pohodě. D.

Omluvenka

Milan S. | 02.01.2013

Ahoj Davide
Danda kašle jak tuberák. Zítřejšího tréninku a sobotního turnaje se bohužel nemuže zúčastnit.

Re: Omluvenka

Trener D. | 02.01.2013

To začíná zavánět problémem. Mám těch marodů nějak čím dál víc.
:-( D.

turnaj

BR.PC | 01.01.2013

Budou nějaký propozice k turnaji 5.1 na 9.2 který je daleko už je a na blížící se není a nebo je turnaj zrušen?Děkuji za potřebné propozice hlavně o konci akce.

Re: turnaj

ad.ministr | 02.01.2013

No pravda je, že jsem zkoušel sehnat všude možně na webech info k turnaji v Rousínově, ale nikde nic není a jestli se opravdu uskuteční, tak to ví jenom trenér a bylo by dobrý dát za včas vědět co a jak, to rozhodně souhlasím.

Vánoce

Trener D. | 24.12.2012

Klidné prožití svátků vánočních, bohatého Ježíška a úspěšné vykročení do nového roku přejeme nejen klukům, ale i jejich celým rodinám. Vlachovi Lomnice

Přáníčko

Zdenda70 | 23.12.2012

Všem klidné Vánoce a do nového roku hodně zdraví a štěstí a v životě i na hřišti jen samé úspěchy přejí Smolíkovi :))

turnaje

P.D | 06.12.2012

Čau Davide,budou v plánu v novém roce nějaký halový turnaje,popř. na jaře venkovní?
Možná by bylo dobrý dát nějaký info a napsat to na web.V případě, že nic neplánuješ tak i to dát vědět, ať se popřípadě něco vymyslí.

Gratulka :))

Zdenda70 | 05.12.2012

Zdendové všem zúčastněným v Jedovnicích moc gratulují, krásný třetí flíček :)) a vzkaz pro "mamku" Jindru: dvatisícedvojky z Tišnova hrají VŽDYCKY fér, vše je v pořádku :))

JEDOVNICE

fanda "MÁMA" Jindra | 04.12.2012

Dobrý den, chtěla bych vás pozdravit, moc jste se mě líbili v Jedovnicích a nemůžu nereagovat a mít dotaz.Není náhodou jeden z vašich ůtočníků ze Zbrojovky,dokonce i myslím ten co získal trofej nej hráče, mám pocit, že jsem ho někde na nějakém turnaji zaregistrovala a může se to takto(vypomáhat) jiným klubům?V případě, že tomu tak není, omluva a jako bych nic nenapsala.

Re: JEDOVNICE

I.K. | 05.12.2012

Mamko Jindro, náš šikovnej Kubík je tišnovák jak poleno z AFK Tišnov a naopak chodí vypomáhat do Zbrojovky. A ano, na turnajích se to opravdu může, pouze mistrovská utkání mohou hrát jen hráči registrovaní v konkrétním klubu.

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek