Amatérský Fotbalový Klub-AFK Tišnov 2002,je fotbalový mančaft,reprezentující ročník složený právě z roku narození 2002 a doplněný i o rok 2001 a 2003.

Tým se skládá z mladých fotbalových talentů nejen z Tišnova,ale i z blízkého okolí.

Herní tvář,která se samozřejmě neustále buduje,k tomu neodmyslitelně patří chování fotbalisty hodno i mimo trávník,tomuto seskupení vtiskl trenér Vlach David s celým svým realizačním týmem a nesmíme opomenout i nemalou podporu rodičů,prarodičů a sponzorů,bez kterých se to opravdu všechno nedá dělat,díky.

AFK Tišnov 2002 vše potřebné pilují a ladí na pravidelných trénincích v období podzim a jaro v úterý a čtvrtek od 15 do 17.hod,ale ani v zimě se nezahálí a mladí fotbalisti chodí trénovat do tělocvičny jedné z místních škol. 

Veškeré info sezony 2010/11,jako jsou kompletní výsledky,statistiky střelců,diváků...,kdy se náš tým prezentoval jako mladší přípravka najdete po odkliku loga ČMFS.

Kompletní fotogalerie od 2009-součastnost najdete po kliku na logo rajčete :

Videa najdete po kliku na banner :

Historie tohoto webu :

se datuje k začátku října 2011,kdy myšlenka hlavního trenéra o zřízení této webové prezentace,se ukázala jako výborný nápad podělit se o radost,která nám tato hra často přináší.

A krom toho,prezentace všech potřebných dokumentů,fotek,videaí,...